Tag: Човек

БИЗАРНО: Потрошил 60.000 фунти за да направи операции, за да личи на змеј ?!

БИЗАРНО: Потрошил 60.000 фунти за да направи операции, за да личи на змеј ?!

Тијамат Лижон Медуса потрошил најмалку 60.000 фунти на пластични операции и комплетна промена на своето тело. Тука не станува збор за класични пластични операции како зголемување на усни и тн. ...

ВИДЕО: Човек се качил на крило на авион пред полетување !?

ВИДЕО: Човек се качил на крило на авион пред полетување !?

На аеродром во Лагос, Нигерија, човек се качил на крило од патнички авион непосредно пред полетувањето. Тој предизвикал паника меѓу патниците и секако, веднаш бил уапсен. Драматичните снимки од авионот ...

Рефлектор паднал на сцената на „Евросонгот„ во Изралел, и убил човек ?!

Рефлектор паднал на сцената на „Евросонгот„ во Изралел, и убил човек ?!

Овогодишниот Евросонг го обележи и една трагедија. Имено 66-годишниот возач на камион, Фулди Шварц настрада кога за време на подготовките врз него падна дел од осветлувањето. Тој итно бил пренесен ...

Спречен обид да се запали црквата Свети Патрик во Њујорк !

Спречен обид да се запали црквата Свети Патрик во Њујорк !

Њујоршката полиција уапсила 37- годишен маж кој влегол во католичката катедрала Свети Патрик во Њујорк со канти полни со бензин, течен гас и запалка.Веднаш откако осомничениот влегол во катедралата која ...

Page 1 of 2 1 2